چربی دور شکم مهم ترین عامل بروز بیماری قلبی است

 

 از هر 10 پزشک 6 تن چربی دور شکم را مهم ترین عامل خطر ساز ابتلا به بیماری های قلبی می دانند .

مطالعه عوامل خطر ساز بیماری های قلبی عروقی در چین نشان داد ، بیش از 50 % مردم از خطر چربی های دور کمر و شکم به عنوان عامل زمینه ساز بروز بیماری قلبی عروقی بی خبرند .

به گزارش پایگاه اینترنتی شین هوا ، اندازه گیری دور کمر باید جزو یکی از معاینات پزشکان باشد . با افزایش چربی های ناحیه شکم خطر ابتلا به بیماری های قلبی عروقی افزایش می یابد . وزن متعادل و اندام مناسب از شاخص های سلامت محسوب می شود .

با افزایش فعالیت بدنی ، نکشیدن سیگار ، کنترل وزن و تغذیه مناسب می توان ضمن پیش گیری از ابتلا به بیماری های قلبی عروقی ، از زندگی سالمی برخوردار بود

/ 3 نظر / 17 بازدید
اژدهای غمگین

سلام. وبلاگ داستانهای تخیلی من و اژدها آپدیت شد. سری هم به ما بزن

حميد رضا

سلام وجود وبلاگهايی مانند وبلاگ شما خيلی برای اطلاع رسانی خيلی ضروريه اگر مطلب جديدی داشتم که به دردتون ميخورد حتماْ براتون ميفرستم در ضمن لينکت کردم

ترانه

سلام . خسته نباشی . عالی عالی عاليه . واقعا عاليه . مطالبی که در نظر می گيری واقعا خيلی خوب و مفيد هستن و خيلی راحت با يه نگاه به وب شما می شه خيلی از مشکلاتی رو که در زمينه ورزش داريم حل کنيم . و واقعا يه سری از مفيدترين موارد رو جمع اوری کردی . واقعا بدون اغراق می گم . اميدوارم که هميشه موفق و پيروز باشی و هر روز شاهد موفقيت های روز افزونت باشيم.